loader

Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda
award

Misyonumuz

Sektöründeki yenilikleri takip etmek ve değer katmak, üretmiş olduğu ürün ve hizmetlerle yurdumuzda ve dünyada su soğutma denilince "bu işi en iyi yapanlar" arasında anılmaktır.

award

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun, verimli, ekonomik, uzun ömürlü ürün ve hizmetler sunmaktır.

About Img

ENSOTEK CTP Su Soğutma Kuleleri

Firmamız, Su Soğutma Kuleleri üzerindeki 38 yıllık deneyimiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Ensotek yurdumuz endüstrisine CTP malzemeden Paket Tip Su Soğutma Kulesinin tasarımını ve projelendirilmesini kazandıran uzman yönetici kadrosu liderliğinde faaliyetini sürdürmektedir.

İstanbul Merkez ofisimiz, İstanbul depomuz ve Ankara fabrikamız ile hizmet vermekteyiz.

Siz değerli müşterilermize daha hızlı ve daha kaiteli ürünler sunabilmek için 2021 yılı sonunda Ankara fabrikamızı devreye aldık. Böylelikle Ensotek Türkiye'nin en büyük su soğutma kulesi üretim tesisi oldu.  Fabrikamızda CTP imalatı, kapalı tip soğutma kuleleri için serpantin (eşanjör) imalatı ve kulelerimizin montajı kendi ekibimiz tarafından titizlikle ve yüksek kalitede yapılmaktadır.

Yeni fabrikamızın da katkısıyla artık Avrupa ve Amerikalı üreticilerle rekabet etmekte ve yurdumuzda ithal soğutma kulesi satın almasını minimuma indirmeyi hedeflemekteyiz.

 

Ensotek yaptığı ARGE faaliyetleri ve müşterilerinin geri bildirimleri sonucu ürünlerine getirdiği iyileştirmeler ile yurtiçi ve yurtdışında örnek alınan bir kurum haline gelmiş bulunmaktadır.

Faaliyet Alanlarımız

CTP (Camelyaf Takviyeli Polyester) malzemeden Açık Tip Su Soğutma Kuleleri ve Kapalı Tip Su Soğutma Kuleleri imalatı ve montajı ana faaliyet alanımızdır.

Ayrıca, mevcut Su Soğutma Kulelerinin; bakım ve onarımları, yeni teknolojilere göre modernize edilmesi, performans testlerinin yapılması ve yedek parçalarının temini diğer faaliyetlerimiz arasındadır.

Belgelerimiz