loader

Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda
award

Misyonumuz

Sektöründeki yenilikleri takip etmek ve değer katmak, üretmiş olduğu ürün ve hizmetlerle yurdumuzda ve dünyada su soğutma denilince "bu işi en iyi yapanlar" arasında anılmaktır.

award

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun, verimli, ekonomik, uzun ömürlü ürün ve hizmetler sunmaktır.

About Img

ENSOTEK Su Soğutma Kuleleri ve Teknolojileri Mühendislik San.Tic. Ltd.

Firmamız, Su Soğutma Kuleleri üzerindeki 30 yılın üzerindeki bilgi birikimi ve deneyim ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ensotek yurdumuz endüstrisine CTP malzemeden Paket Tip Su Soğutma Kulesinin tasarımını ve projelendirilmesini kazandıran uzman yönetici kadrosu liderliğinde faaliyetini sürdürmektedir.

Ensotek ayrıca yaptığı ARGE faaliyetleri ve müşterilerinin geri bildirimleri sonucu ürünlerine getirdiği iyileştirmeler ile yurtiçi ve yurtdışında örnek alınan bir kurum haline gelmiş bulunmaktadır.

Faaliyet Alanlarımız

Öncelikli olarak CTP (Camelyaf Takviyeli Polyester) Paket Tip Su Soğutma Kuleleri ve İnşai Tip Su Soğutma Kuleleri’nin projelendirilmesi, imalatı ve montajı üzerinedir.

Ayrıca, mevcut Su Soğutma Kulelerinin; bakım ve onarımları, yeni teknolojilere göre modernize edilmesi, performans testlerinin yapılması ve yedek parçalarının temini ana faaliyetlerimiz arasındadır.

Belgelerimiz